عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 204

1,502 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٠٩٬٩١٥ جنيه

    Garden villa للبيع بكمبوند كارميل - سويك

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - للبيع فى أليجريا - مساحته - 520 متر

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في اوه وست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر - إطلالة على مساحات خضراء مفروش

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب6اكتوبر مساحة 120م موقع مميز ب6اكتوبر

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في سيتي فيو 2.0

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكثر من ٢٠ فيلا متاحة في بالم هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168م في الخمايل بحري صريح المرحلة الاولي

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 150م للبيع بأقل سعر بكمبوند جولز

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر- دفعة أولى 13.9 مليون جنيه مصري

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر+40متر تيراس حدائق اكتوبر مسلسل3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين موقع مميز للبيع فوري ف نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 175م متشطبه الترا سوبر لوكس حي 16

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة كورنر - كاملة التشطيب - اطلالة لا مثيل لها

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت جاهزة بأقل من سعر الماركت - فيو ليك

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز توين بأفضل تشطيب - كمبوند جرينز - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 400م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ١١٥٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 275م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ببالم هيلز اكتوبر مساحة 240م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع