عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 202

1,502 عقارات أخرى
  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في آيفي – السادس من أكتوبر

    Remax 360 logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 154م ارضي بجاردن خاص 145م داخل فيلا

    MADAEN GROUP logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٩٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اجمالي 4غرف بجاردن استلام فوري باديه 5.650.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٣١٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس كورنر للبيع بيراميدز هيلز

    Driven Properties logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه من المالك الاصيل بسعر مميز بناصيه بحري بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين في نيو زايد من أورا – ساويرس، 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سولانا من اورا - نجيب ساويرس - على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 395م جاهزة للاستلام بسعر استثنائي تقسيط حتى7س

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا استلام فوري في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا استلام فوري في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3 غرف متشطبه للبيع في بيراميدز هايتس

    Driven Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ويستاون – سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدل تاون هاوس ​​للبيع في أليجريا - سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 395م جاهزة للاستلام بسعر استثنائي تقسيط حتى7س

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة خلابة على المناظر الطبيعية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون استلام فوري بأفضل سعر في نيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف في نيو زايد من أورا – ساويرس، 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنزل المتألق – – إطلالة مميزة

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ١٨٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 م سوبر لوكس الحي الثالث – مجاورة ثالثة

    PALMYRA logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن امام المطار نو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أليجريا - سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١٥٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع - سعر مناسب - إعمار فيلا مستقلة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٢ متر مربع

    ٩٦٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع بالحي الرابع مدخل خاص مميز جدا

    PALMYRA logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع -موقع مميز باطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٨١ جنيه/متر مربع