عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 194

1,502 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/الشيخ زايد/مفروشة

    Home Destination logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 167م تشطيب كامل - جاهز للاستلام

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٦٬٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم ستاندالون فيلا للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرفى الماركت فيلا ريسال استلام قريب350م ريفرز

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ويستاون بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة بالشيخ زايد اقساط علي9سنوات

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 128مترريسال متشطبة في Solana نيو زايد

    Square Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٤١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس في كمبوند كيان بدر الدين استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في فاي سودك بسعر مميز | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر للبيع في كمبونج او ويست

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٠٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع أبراج ZED - الابراج 20 -زايد 5,500

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فاخرة للبيع الحى الاول بجوار النادى

    Vida Solutions logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م في زد الشيخ زايد - استثمار بعائد 30 ألف

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر جاهزه للاستلام

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191 م فيو بارك برج D زيد الشيخ زايد سيرفيس اور

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤١٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه بسعر خاص أقل من الشركه بأقساط مميزه

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في ذا ادريس

    Zayed Homes logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173م نصف تشطيب - ابراج بوليفارد - بادية

    Brick Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بتكيفات فوري ف نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218م بفيو البارك في أبراج زيد زايد

3

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٤٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 920م كمبوند جيره تسهيلات 7 سنوات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع ماونتن فيو

    Brick Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شققه للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRise

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 150م متشطبة للبيع حى الفيروز حدايق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م بفيو البارك في أبراج زيد20 دور الشيخ زايد

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع