عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 13

493 عقارات أخرى
  • 20

    دوبلكس

    ٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس كوارتر562 ألف او توتال13.500.000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس كوارتر562 ألف او توتال13.500.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بفيو حمام سباحه مقدم 800ألف كاش 9م

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بفيو حمام سباحه مقدم 800ألف كاش 9م

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤١٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه مميزه وبأقل سعر و أقساط

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات للموقف

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن، قسط ربع سنة ٤٢٣الف كاش ٧ مليون

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن، قسط ربع سنة ٤٢٣الف كاش ٧ مليون

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن، قسط ربع سنة ٤٢٣الف كاش ٧ مليون

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله قسط ربع سنوي 212الف و بسعر لقطه 6م كاش

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط شهري 19الف فقط مقدم200 الف 7.4م كاش

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط شهري 19الف فقط مقدم200 الف 7.4م كاش

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط شهري 19الف فقط مقدم200 الف 7.4م كاش

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب نيو جيزة قسط ٣ شهور ٦٠٠الف، توتال ٢٠مليون

5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب نيو جيزة قسط ٣ شهور ٦٠٠الف، توتال ٢٠مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب نيو جيزة قسط ٣ شهور ٦٠٠الف، توتال ٢٠مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع