عقارات للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس بـ 550 ألف جنيه, صفحة 2

116 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتجمع5 متشطبه+Acs مقدم 280ألف توتال 9م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو واجهتين على Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو واجهتين على LAndscape مقدم 535 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة فيو Landscape مقدم535الفVIPلوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 215 م للايجار-3 غرف -بموقع مميز -Mivida

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو واجهتين على LAndscape مقدم 535 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٤٧٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة للبيع استلام فوري بالتجمع 153م تقسيط ع8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٠٬٢٥٠ جنيه

    شقه 143م للبيع 3 غرف في التجمع بمقدم 530 ألف فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 430K شقه عالمفتاح تشطيب مع المطبخ+ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو كامل على Landscape امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع بمقدم 400الف في تاج سيتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة 117م فيوعلىGreen Areaتقسيط 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو واجهتين على Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة على الدائرى الاوسطى اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 20 الف شقة للبيع متشطبة فى التجمع الخامس

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة غرفتين مقدم450الف تقسيط15سنة طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات فاخرة - مع مطبخ وتكييف - في موقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٤٤ جنيه/متر مربع