عقارات للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 2

408 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فى تاج سيتى شقة للبيع 115م مقدم 550 الف

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة بفيو بحري واجهتين بمقدم 520 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape بالتجمع بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • نورث هاوس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Maskoon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,نورث هاوس
  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز شقة للبيع متشطبه قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مباشر Lagoon على الدائري بالقرب AUC

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 110م متشطبة اقساط 10 سنين في ميان

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • العاصمة النرجس الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس
  • 11

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحه كبيره وسعر مميز بفيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    متصدر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٣

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو
  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ديستركت 5 التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٢٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin Villa For Sale – Mountain View Ras El Hekma –

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • وي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وي ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كاملة التجمع الخامس ع شارع رئيسي بالحي الثاني

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند درة إدريس ايست 145 متر 3 نوم و 2 حمام د

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند اي سيتي ماونتن فيو ارضي بجنينه 110 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ميفيدا في التجمع

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيللا 620 متر ارض بالحي الثاني مبنيه سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • اتوال دو فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايتوال دو فيل

    4 غرفة