عقارات للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 5

373 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو واجهتين على Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شقة في قلب الجولدن سكوير بمقدم 722 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 166م 3غرف في تاج سيتي بخصم 50% للكاش!!

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي671 ألف اوكاش15.900م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي671 ألف اوكاش15.900م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢١٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن جولدن سكوير بقسط 321.500

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو واجهتين على LAndscape مقدم 535 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة فيو Landscape مقدم535الفVIPلوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 215 م للايجار-3 غرف -بموقع مميز -Mivida

    AK Circle logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 900,000ج = 3 غرف+3 حمام+جاردن 74م+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم5 % شقه(176م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة 219 متر – استلام فوري – واجهة بحري – في قلب ا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣١٬٢٥٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن القطعه i134

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٠٬٧٥٠ جنيه

    القطعه G99 الحى الرابع القطعه بانوراما على شا.

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه ٣ غرف ١٨٥ متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 249 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 200 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    *القطعه D184 الحى السابع *القطعه بانوراما على شار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة 219 متر – استلام فوري – واجهة بحري – في قلب ال

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٣٬٩٥٠ جنيه

    -القطعه B46 الحى الخامس -شقه واجهه مساحه 157 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة 219 متر – استلام فوري – واجهة بحري – في قلب ال

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٣٬٩٥٠ جنيه

    القطعه B46 الحى الخامس شقه واجهه مساحه 157 متر 3

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٣٬٩٥٠ جنيه

    القطعه B46 الحى الخامس -شقه واجهه مساحه 157 متر 3

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٬٤٤٥ جنيه/متر مربع