عقارات للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 14

373 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا757م بالم هيلز/827الف ربع سنوي او كاش18مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا757م بالم هيلز/827الف ربع سنوي او كاش18مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110م أميز لوكيشن في التجمع قسط ع 15سنه

    GCR Developments logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3 غرف في التجمع بالجولدن سكوير بمقدم 5% فقط

    GCR Developments logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130 م فى كمبوند اكاسا الما

    GCR Developments logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 50% ! أو قسط 12 سنة - لوكيشن وفيو نادي خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا757م في بالم هيلز.800الف قسط ربع سنوي او 19كاش

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا757م في بالم هيلز.800الف قسط ربع سنوي او 19كاش

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٨٢٬٦٥٠ جنيه

    للبيع بأقل مقدم في الحي التكميلي- بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    متصدر

4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 850 ألف فـيو بحري مفتوح+لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٣٧٬٤٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي الثالث مساحه 301 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٢٠٠ جنيه

    القطعه D184 الحى السابع *القطعه بانوراما على شارع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    فرصه استثمار في بيت الوطن أرضى ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٣٣٬٥٠٠ جنيه

    استسمار في بيت الوطن هتستلم شقتك شهر ( 12 /2025).

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٦٬٥٠٠ جنيه

    -القطعه E176 الحى التانى -المشروع واجهه على شارع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع