عقارات للبيع بالتقسيط في مصر, صفحة 150

17,684 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس sea view للبيع تقسيط 5 سنوات

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٢٬٥٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شاليه أرضي بجاردن في سيشور مساحه 135م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بالتقسيط على 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار في سيشور – الساحل الشمالي 96م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٧٤٬٢٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى كمبوند نوفيلا برايم لوكيشن امام بيفرلي هلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Privado – Madinaty فرصة استثنائية بمقدم 10% فقط

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا متشطب فى ذا استيتس ريزدينس بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٣٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا استلام فوري بالتقسيط سعر 22,881,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB متشطبه بالتكيفات بخصم للكاش 40%

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Town House للبيع 243م الساحل الشمالي - Q Bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٬٢٧٢٬٩٧٧ جنيه

    فيلا بفيو خيالي علي landscape واخده VIP لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م للبيع في مدينتيB14 فيو جاردن حجز قديم

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شاليهك Sea view في زهرة العلمين بمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش30% + متشطب بالتكيفات بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شاليه 3 غرف متشطب بالكامل بالتقسيط

    Tradmark Real Estate logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد 2 – الشيخ زايد (فرصة مميزة)

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر استلام فوري ف قريه مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بمقدم 10 % و اقساط علي اطول فترة سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    بيانكي إليوس, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل لقطه موقع مميز 5% مقدم

    Tradmark Real Estate logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,900,000=شاليه+جاردن+فيو بحر 100%+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر بالجاردن استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر جاهز ع السكن بالفرش و الاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بسعر شقه استلام فوري متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع