عقارات للبيع في العاشر من رمضان بالتقسيط

6 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع في الحي 27 الجديد بنظام تقسيط مريح

    متصدر

    COB logo image

    طريق بلبيس العاشر من رمضان, زيزينيا العاشر من رمضان, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالعاشر من رمضان من المالك مباشرة

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميزة بالعاشر من رمضان

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    الحي 26, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل تقسيط بالعاشر من رمضان

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    نصف طابق

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص دور بمنطقة الاسكان المميز

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى مع جراج وجنينة بالعاشر من رمضان

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع