عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 18

17,995 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم شاليه ارضى بتقسيط 10سنين ذاميد رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شاليه مفروش فرش راقي فيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه بوول فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتستلم شقة 211م متشطبه استلام فوري باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم توينهاوس تشطيب راقي لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك في قلب البحر جاهز للمعاينه تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    50% مقدم وتقسيط على سنة ونصف - بحري - في المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات بنصف سعرها مع تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم توينهاوس للبيع مفروش فرش راقي لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا توينهاوس بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توينهاوس مفروش فرش راقي للبيع بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع مفروش فرش راقي بفيو ممي

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا تاون هاوس سي فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فوراستاندالون فيلا سي فيو ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا ستاندالون فيلا مفروشة بوول في

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاونهاوس للبيع بالتقسيط تشطيب راقي سي فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا توينهاوس مفروش فرش راقي

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 140م العلمين الجديدة - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بالتقسيط دور اول بقرية المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه استلام قريب اميز موقع لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    تاون هاوس

    ١٧٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون و توين هاوس بأفضل نظام سداد

    New Home Investment logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥١٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت شاليه سي فيو تشطيب راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع استلام فوري بمقدم 5,5 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بوول فيو للبيع بالتقسيط بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو كينجز واي – Upper Polo Villa

    Crafters Real Estate logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع