شقق للبيع بالتقسيط في طريق الفيوم الصحراوى, صفحة 3

67 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند صن كابيتال تكمله أقساط استلام فور

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس للبيع بجوار المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    45% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم10%بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرف في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند راقي بجوار المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن بمدينة متكاملة قرب الاهرامات

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م أرضي حديقة جاهزة استلام فوري متشطب بالكامل

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 317 مساحة الشقة 185م ڤيو مفتوح بحري

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 317 مساحة الشقة 185م فيو مفتوح

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 317 مساحة 185م

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه ليفيلز مشروع سولين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م استلام فوري وتقسيط ع10س ومقدم 1.9Mف ش زويل

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160جاهزة للاستلام بإطلالة حمام سباحة -أفضل سعر

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرفة 105م استلام فوري كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 2 غرفة 105م استلام فوري كمبوند صن كابيتل

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٨٧٬٤٤١ جنيه

    استلم وحدتك فى sun capital ٦ اكتوبر خلال سنة !

    Horizen For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٦٬٣٠٢ جنيه/متر مربع