عقارات للبيع بالتقسيط في جيفيرا, الساحل الشمالي, صفحة 3

65 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 85م بجاردن تشطيب كامل جيفيرا راش الحكمة

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٥٨ متر مربع

    ١٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية 125م للبيع في راس الحكمة جيفيرا

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠١٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٠٩٬٠٠٠ جنيه

    واحدة من أرقى قرى الساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن 91 م في جيفيرا رأس الحكمة

    Next Estate logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٠٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فضل سعر فيلا ستاند ألون للبيع في جيفيرا VAYA

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٩٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع علي اللاجون مباشرة في راس الحكمة

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٣٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Jefaira – VAYA | رأس الحكمة

    AQAR One For Realestate logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا في راس الحكمة

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه86م+جاردن 52م فيو علي اللاجون بتشطيب كامل

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه87م أكبر مدينة شاطئية في قلب راس الحكمة

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٥٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م فيو مميز تشطيب كامل اقرب استلام

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 87م في أكبر منطقة استثمارية راس الحكمة جفيرا

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٩١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٨٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 91م ( جيفيرا راس الحكمة - جيفيرا ) سعر مميز

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م بخدمات فندقية أفضل موقع راس الحكمة جيفيرا

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨١٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ١٠٬٥٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 86م + جاردن 52 علي اللاجون مباشرة جيفيرا

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٢٢٬٥٩٣ جنيه/متر مربع