عقارات للبيع بالتقسيط في جي باي, العين السخنة

9 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم - تشطيب كامل - تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بموقع مميز متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم ب Fly Garden- متشطب - تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 33 متر متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3 غرف دبل فيو بحري بأقل مقدم في جي باي

    متصدر

    Closer logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم ب Fly Garden- متشطب - تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم سي فيو متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 33 متر متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف قريه جي باي سوبر لوكس باقل سعر شاليه

    Closer logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٨ جنيه/متر مربع