شاليهات للبيع بالتقسيط في راس الحكمة, الساحل الشمالي, صفحة 3

1,163 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٤٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه فوري دوبل فيو بـ7 مليون كاش او مقدم 843,700

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بسوديك دايركت علي اللاجون متشطب

    Rokn Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شالية 95م بحرى سي فيو في دايركشن وايت

    Gate real estate marketing logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل للبيع في راس الحكمة تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 شاليه تشطيب superluxe بفيو بحر 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن شاليه بجاردن تشطيب كامل بفيو بحر 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 125م بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شاليه فيو خيالي علي البحر متشطب High end بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو lagoon من كل الغرف تشطيب كامل باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاجون 100% شاليه تشطيب superluxe استلام شهور

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور تشطيب superluxe بفيو بحر 100% ,, اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٢٩٠٬١٠٠ جنيه

    شاليه في قلب راس الحكمه

    ICONIC logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٣٢٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميزة في أوجامي سوديك بالساحل تقسيط 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٢٬٩٥٢ جنيه

    شاليه فيو خيالي متشطب high end ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر فيو من جميع الغرف تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه سي فيو ف ايفيا تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٦٥٬٨٧٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر جاهز للتسليم اليوم بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٦٦٧٬٨٦٠ جنيه

    شاليه بجاردن فاخر استلام فوري سعر قديم و تقسيط مرن

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع وفيو مميز فى ازها بدون مقدم واقساط 9 س

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بسعر اللونش في MAR BAY _ راس الحكمه

    Held Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٢٬٧٢٩ جنيه

    شاليه فيو خيالي متشطب High end و برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ١٥٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٩١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه كورنر فيو لاجوون اميز موقع مار باى

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع