شاليهات للبيع بالتقسيط في راس الحكمة, الساحل الشمالي, صفحة 18

1,163 عقارات أخرى
  • 24

    شاليه

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه 3غرف ريسيل بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه 3غرف ريسيل سي فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% شاليه بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5%مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 5% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بقلب سيدي حنيش بسعر مميز 130 م

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه مميز ريسيل سي فيو برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ريسيل سي فيو بالتقسيط برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٤٥٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل سي فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع شاليه سي فيو بالتقسيط برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز باطلالة مزدوجة Finished مقدم 580 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 95م الساحل الشمالي - رأس الحكمة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 متر بمقدم 5% وتقسيط علي اطول فتره سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد وبأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه 5% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالتقسيط 5% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شاليه 135 متر بموقع مميز متشطب

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف بموقع مميز بالتقسيط علي 7 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 88م الساحل الشمالي - رأس الحكمة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة مفروشة على البحر | 5% مقدم | رأس الحكمة

    Anchor for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٢٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم | فيو بحر فاخر |4 كم واجهة بحريةرأس الحكمة

    Anchor for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فطارك في لندن وغداك فى شاليهك على شاطئ رأس الحكمة

    متصدر

    Anchor for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 111م رأس الحكمة - مار باي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬١٧١٬٤٥٠ جنيه

    شاليه 65م رأس الحكمة - Naia Bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لا تعوض بإطلالة بحر خيالية ورفاهية

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع