شقق للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 25

646 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٦٬٣١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو حديثة بإطلالة على المناظر الطبيعية في ريد

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٧٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٧٤٧٬٨٤٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مع إطلالة على المسبح في ريد

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨١٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 155م متشطبة في نايا ويست بدون مقدم

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٤٧٬٨٤٠ جنيه

    استثمر بسهولة في سهل حشيش بدون مقدم

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨١٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بدون مقدم و10س تقسيط امام نادي الصيد

    Property Hills... logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٧٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بدون مقدم و10س تقسيط امام نادي الصيد

    Property Hills... logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٧٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٢٦٧ جنيه

    شقه للبيع بدون مقدم في سهل حشيش 6 سنوات اقساط

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سهل حشيش 0% مقدم 6 سنين اقساط

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة117م اميز فيو في التجمع بخصم 50%

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 197م متشطبه+تكيفات 0% مقدم قسط 10س بالشيخ زايد

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٩٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 134 متر ب Red hills بدون مقدم

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في العاصمه استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 57 متر pool view ب Red hills بدون مقدم

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٤٧٬٨٤٠ جنيه

    امتلك شقتك بسهل حشيش بدون مقدم وتقسيط 6 سنين

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨١٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة132م prime locationبخصم50% تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 3غرف في التجمع بدون مقدم+قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطبة بأقل سعر في التجمع وتقسيط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    ستوديو بدون مقدم بسهل حشيش بسعر مميز لفترة محدودة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك 125م بدون مقدم بفيو لاندسكيب فى روك يرد

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة شقة للبيع بدون مقدم بشيراتون فيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و اقساط علي 10 سنين للبيع شقة في كارميل

    Abrag Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٨٣٬٨٤١ جنيه

    شقة أرضي بحديقة بدون مقدم في ميست التجمع الخامس

    The Map Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٢٦٬٤٦١ جنيه

    شقة 115م بخصم 5% في ميست التجمع 0% مقدم ع 10 سنوات

    The Map Investments logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٥٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند روك وايت ROCK WHITE بموقع مميز

    New Home for Real Estate logo image

    روك وايت, الحي التاسع, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة سوبر لوكس بتطل على لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    روك وايت, الحي التاسع, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع