شقق للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 12

646 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقه 2غرفه بأقل سعر وافضل لوكيشن وبمقدم0%

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2غرفه متشطبه بالكامل بأقل سعر وقسط ع 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في سوديك هتمتلك شقه بمقدم 0% واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل بأقل سعر واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك اخر شقه 2غرفه بأقل سعر وأفضل لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 200 م في الشيخ زايدالجديده مشروع سولانا ويست

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق ماونتن فيو اكتوبر بدون مقدم وتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في ماونتن فيو اكتوبر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زد ايست شقق فندقية كاملة التشطيب بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية متشطبة بالكامل في زد ايست بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية جاهزة في زد ايست بتقسيط طويل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى تاج سيتى بموقع مميز بدون مقدم قسط حتى 12سنه

    Platinum Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٤٤٤٬٣٩١ جنيه

    شقة بموقع مميز بدون مقدم وتقسيط حتى 12 سنه

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة كمبوند سراي بطريقة السداد المناسبة ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بمقدم5% بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول شالية 3 غرف متشطب بدون مقدم وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن217م اميز لوكيشين ف تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شقةبالمطبخ والتكييف مباشرة على وصلةدهشور

    Square Real Estate logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٦٢٠٬١٦٢ جنيه

    فيلا للبيع في نمق مباشرة علي وصلة دهشورعلي 10 سنين

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بدون مقدم + 12س تقسيط في تاج سيتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بدون مقدم وبأقل سعر في لاميرادا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقك جاهزة للمعاينة ب0%مقدم مع وادي دجله بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري لقطه بدون مقدم بقلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بدون مقدم في JIWAR وتقسيط حتى 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3غررف بدون مقدم في iL-BOSCOبالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع