شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 91

4,230 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دور متكرر بفيو مميز جدا لاند سكيب

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري داخل بيفرلي هيلز الشيخ زايد متشطبه

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري متشطبه في أكتوبر

    Catchers investment logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف + جاردن 65م | كيان زايد | استلام فوري

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في E2 Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع استلام فوري بفيو علي حمام سباحه

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفين للبيع في أشجار سيتي أكتوبر استلام فوري

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بكمبوند كيان استلام فوري متشطبه بالكامل

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦٣٤٬٣١٣ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بإطلالة علي حمام سباحه

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٠٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 3 غرف نوم في السادس من اكتوبر

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155متر متشطبه في O west اكتوبر استلام فوري

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في اشجار سيتي اكتوبر استلام فوري

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في E2 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في نيو جيزة – لوكيشن مميز جدًا

    Selection Code logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في اوه ويست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل فيو جانبي للسنترال مقدم 4.5 فقط

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في E2 Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة للبيع في اوه وست استلام فوري

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٣٠٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو + روف بأقل سعر بفيو مفتوح استلام فوري

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري متشطبه في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٦ جنيه/متر مربع