شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 75

4,230 عقارات أخرى
  • 3

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند الخمايل – المرحلة ال 4

    Zayed Gate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري 196م متشطبة بادية بالم هيلز

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه قسط علي 10سنين امام مطار اسفنكس

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بكمبوند اللجريا بيفرلي هيلز

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 150م² برايم لوكيشن متشطبة فوري ,Tulwa

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م+جاردن55متر استلام قريب ف كيان وقسط ع 6سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً بفيو الأهرامات وخصم 40%

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 168م²متشطبة بالتكييفات+المطبخ فيو مميز في زد

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بكمبوند او ويست بجوار مول مصر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف 170م استلام فوري متشطبة بالتكيفات والمطبخ

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 77م برايم لوكيشن متشطبه باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فى نيو زايد كمبوند sodic vye

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١١١٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند جنه ٢ استلام فوري

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬١٥٠ جنيه

    بمقدم 10% | اسكن الآن في صن كابيتال | خصم 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٩٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً بفيو الأهرامات وخصم 40%

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 3 غرف متشطبه + تكييفات باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة استلام فوري مع سوديك باقل من سعر السوق

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الاول 220م فوري تشطيب كامل

    Aqar Misr logo image

    كونتيننتال جاردنز, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٧٩٬٧٢٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع ف فاي سوديك زايد الجديده ع8س

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كايرو جيت اعمار للبيع استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في أشجار سيتي – أوبن فيو وتقسيط 12 سنه

    Selection Code logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن جاهزه للسكن بمقدم 10% تقسيط ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٧٥٣ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة استلام فوري بضهر مول العرب

    Crown Stone Realty logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥١ جنيه/متر مربع