شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 45

4,239 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (استلام فوري)شقة جاهزة للسكن متشطبة-فيو ابراج زيد

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (استلام فوري)شقة جاهزة للسكن متشطبة-فيو ابراج زيد

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (استلام فوري)شقة جاهزة للسكن متشطبة-فيو ابراج زيد

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري وقسط بجواربيفرلي هيلز

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن من المالك اصيل استلام فوري خالصه اقساط

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري وقسط بجواربيفرلي هيلز

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري وقسط بجواربيفرلي هيلز

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري وقسط بجواربيفرلي هيلز

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200جاهزه للسكن سعر مغري وباقي اقساط في اليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري وقسط بجواربيفرلي هيلز

    متصدر

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للشباب 90م تقسيط على 42 شهر خطوات للبوابة

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري وقسط بجواربيفرلي هيلز

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري وقسط بجواربيفرلي هيلز

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه آخر شقق بالسعر القديم 110م واجهه بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في ابراج ايون دقائق من اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٢٩٬٧٥٠ جنيه

    استلم شقة فوري مقدم ٢مليون قسط ٣٥٢الف، كاش 8مليون

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٢٩٬٧٥٠ جنيه

    استلم شقة فوري مقدم ٢مليون قسط ٣٥٢الف، كاش 8مليون

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 185م² استلام فوري بسعر ريسيل- تكملة قسط

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 157م استلام فوري قسط علي 8 سنين فيو الاهرامات

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٧ متر مربع

    ٦١٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200جاهزه للسكن سعر مغري وباقي اقساط في اليجريا

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك اصيل علي لاندسكيب +الروف

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أشجار هايتس – 6 أكتوبر | استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع