شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 141

4,255 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف برايم لوكيشين استلام فوري متشطبه بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبل فيو بحري مباشرة علي حمام السباحة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند جنة أكتوبر -المرحلة العاشرة التكميلي

    Zayed Gate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بحديقه خاصه واقساط على 9 سنين .

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو استلام فوري بسعر لقطة للبيع

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في بمقدم 10% استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٦٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة استلام فوري بفيو مميزالان(لفترةمحدود

    Bright logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125+جاردن 90م استلام فوري بفيو مميز جداا(الان

    Bright logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بالتقسيط شقه 144م باديه بالم هيلز .

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه233م باديه استلام فوري اقل توتال 4br

    La Costa For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٢٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر متشطبة استلام فوري للبيع من سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف+nanny متشطبه بالكامل استلام فوري فيو مميز

    Impact Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا سكن A Class بأرقى مواقع اكتوبر

    Al Beltagy Real Estate logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فيو مفتوح لاند سكيب واقساط على 9س.

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة استلام فوري للبيع متشطبة بالكامل ف فاي

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في بادية بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري للبيع بالتقسيط في اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بحديقة في ماونتن

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر مسلسل 3 - المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في قلب حدايق اكتوبر استلام فوري

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر متشطبة استلام فوري للبيع من سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع