شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 134

4,255 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه استلام فوري في قلب حدايق اكتوبر

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع استلام فوري مسلسل ٢ اكتوبر بالتقسيط

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك المميزه 159م استلام فوري لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقه4غرف باديه استلام فوري بمقدم4.450.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي المفتاح بالشيخ زايد بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه حدائق اكتوبر في كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زيد ويست اقل سعر ف السوق استلام فوري

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بدون حديقه باقل سعر فى كمبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند حدائق اكتوبر استلام فوري قسط

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٨٦٬٦٦٤ جنيه

    للبيع شقه في 6 اكتوبر كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Vida Solutions logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في قلب حدايق اكتوبر

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس في 6 اكتوبر كمبوند كيان بدر الدين

    Vida Solutions logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقكك في حدايق اكتوبر استلام فوري

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في حدائق اكتوبر كمبوند اشجار سيتي

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 4غرف استلام فوري متشطبه باديه مقدم 5.2

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    لقطه غرفتين متشطبه استلام فوري بالم باركس مقدم8.9

    La Plaza Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 155م استلام فوري فيو مميزع اللاندسكيب

    Bright logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه غرفتين بجاردن استلام فوري باديه مقدم 3.8

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195م كمبوند او ويست اورسكوم استلام فوري.

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن جاهزة للسكن في كليوبترا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة في الكلوب بارك سايد فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325م مباني استلام فوري للبيع بكمبوند اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك المميزه 159م استلام فوري لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل استديو معروض 85م استلام فوري توتال 2.6مليون

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقكك استلام فوري في قلب حدايق اكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع