شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 103

4,230 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 147م جاردم 60م استلام فوري فيو مميز

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ديونز لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اوفر _ شقه للبيع بسعر مميز و استلام فوري في باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري من سوديك في قلب اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 192م في تولوا استلام فوري متشطبه

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط ع 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في قلب الشيخ زايد كمبوند الكارما

    Egypt Best Properties logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ريسيل135م زد تاور متشطبة+تكييفات

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز استلام فورى في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري لوكيشن مميز ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥١٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري غرفتين فى تولوا اويست بافضل موقع

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3غرف للبيع في ويستاون بيفرلي هيلز

    Driven Properties logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف حدائق اكتوبر استلام فوري مقدم 15% ع 6س

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 171م بالشيخ زايد واستلام فوري

    Inspire Homes logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلاله على اللاندسكيب | استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة أرضي بجاردن غرفتين استلام فوري في كارميل

    Real Vision logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 265م فوري فيو لاجون غرف ماستر

    Aqar Misr logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة ف كيان بأقل سعر استلام فوري اقساط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة أرضي بجاردن غرفتين استلام فوري في كارميل

    Real Vision logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو لاجون بإطلالة مفتوحة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع بأقل سعر في باديه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبة استلام فوري فOwest بـأقل سعر تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع