فلل فاخرة للبيع في سوديك ايست, الحي السادس, صفحة 2

45 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى موقع مميز بجاردن جاهزة للاستلام 5%مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري ف سوديك ايست الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر MV في سوديك ايست لوكيشن مميز ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا XV ريسيل في سوديك ايست فوري موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا MV مميزة في سوديك إيست |استلام فوري اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت فيلا 237م موقع مميز تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاMV ريسيل استلام فوري في سوديك 340م موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل موقع مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا Standalone – سوديك إيست، نوع XV

    Laucienda For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 413م سوديك ب2مليون مقدم او 27كاش

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 413م سوديك ب2مليون مقدم او 27كاش

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة كبيرة مميزة سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة كبيرة مميزة سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة كبيرة مميزة سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة كبيرة مميزة سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 413م استلام قريب من سوديك ب2مليون مقدم

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا XV فاخرة بحديقة ومساحات واسعة

    Show Views logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 413م اقرب استلام في سوديك/905الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٢٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك ايست استلام فوري و بحمام سباحة

    Premises logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا "سمارت هوم" للبيع سوديك إيست

    Remax Style logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ١٩٣٬٦٦١ جنيه/متر مربع

1