شقق فاخرة للبيع في تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر

8 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 145م متشطبه بإطلالة مباشرة على امتلك شقه

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز وإطلالة فاخرة بمقدم 5% وقسط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في هايد بارك - ويست جاردن ليكس،

    RE/MAX Al Mohager logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع هايد بارك 6 أكتوبر بجوار نادي الجزيرة

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% Hyde Park أكتوبر بجوار نادي الجزيرة

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه 117م متشطبه بالكامل من هايد بارك

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع