شقق فاخرة للبيع في الغردقة, صفحة 40

3,864 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع متشطبة بالكامل بإطلالة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٣٧٬١٥٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة في قلب الغردقة – حياة منتجعية

    متصدر

    Homes Bay logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠١٬٦٢٠ جنيه

    استوديو, إطلالة على المسبح 2,881,296 EGP

    Rook Estate logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٥٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم بإطلالة على البحر وحمام السباحة

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم بإطلالة على المسبح – أورورا بالاس

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    أورورا بالاس – شقة 2 غرفة نوم مطلة على المسبح

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس عصري بإطلالة مسبح وبلكونة | Riva Resort

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٨٧٬٤٧٥ جنيه

    mشقة باطلالة استثنائية علي البحر للبيع في فنادير

    Home Hunters EG logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر بإطلالة بحرية | Riva Resort

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١١٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م قريبة من كارفور وفنادق راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة83م قريبة من الشيراتون والمارينا في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68م فرصة مميزة جنب كارفور وكل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية بمساحة 62 م وإطلالة شارع رئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م قدام مطار الغردقة بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 57م في موقع حيوي قريب من الشيراتون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68م في موقع حيوي قدام المطار مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 83م داخل منتجع راقي بخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 44م بإطلالة بحر أمامية مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 46م عملي بإضاءة طبيعية وتصميم مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    وحدة 76م غرفتين بإطلالة مفتوحة ومساحة مثالية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 75م بغرفتين بتصميم عصري وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 101م غرفتين بمساحة كبيرة وراحة كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 33م صغير وعملي مناسب للاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    وحدة 55م بإطلالة مميزة على حمام السباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٢٤٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 51م واسع بتقسيم عملي وإضاءة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع