شقق فاخرة للبيع في مصر, صفحة 23

13,546 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة استلام فوري في كمبوند

    Creative Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٤٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة كبيرة فى بالم هيلز بجوار او وان مول

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٤٨٬٠٧٤ جنيه

    شقة في ماونتن فيو مقدم و اقساط فيو مميز باقل سعر

    Boundless For Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة استلام فوري في كمبوند

    Creative Real Estate logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 690 الف شقة غرفتين متشطبة للبيع - هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف "صف أول" – ريفا بيتش فرونت

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالمطبخ والتكيفات استلام فورى

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند الكناريا الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في سيفورا هايتس

    Capital Lords Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري دوبل فيو متشطبه باقل سعر في ماركت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 263 متر استلام فوري بسعر مغري فيو خاص

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه سوبر لوكس بالتكيفات استلام فورى

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٩٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بميفيدا بوليفارد – مفروشة بالكامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٩٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أول سكن شقة 3 غرف بجاردن تشطيب فندقي أي سيتي

    Abrag Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في جولف مراسي | غرفة نوم واحدة

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٤٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 98م ع 14 سنة

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في هايد بارك بمقدم 510 الف فقط

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك |سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بأقل مقدم و اقساط علي 10 سنين لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٨٤٬٥٥٣ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة 89 متر للبيع في زيد بارك

    Home Valley logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٦٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5%تقسيط ع8س استلم شقة 145م متشطبه لفترةمحدوده

    Bright logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع