بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 5

763 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون ريسيل استلام فوري في الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٤٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلتك في نيو زايد اقساط تصل الي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مجددة بالكامل | 5 دقائق للمتحف المصرى الكبير

    Anchor for Real Estate logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا على الجولف في ألجريا سوديك الشيخ زايد .

    Abrag Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - طابقين مرتفعين (نمط علوي) - إطلالة على سيتي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد بتصميم حديث وسقف مرتفع ذا ستيتس زايد

    Anchor for Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500متر للبيع بفيو مفتوح علي جولف الربوه

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع كمبوند الربوةالشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 716م للبيع في كمبوند ذا إيستيت فيو

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٧١٦ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بمساحة 500م للبيع في كمبوند ذا إيستيتس

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فلات مساحة 1019 م استلام فوري للبيع ذا استيتس

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ١٬٠١٩ متر مربع

    ٩٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على الجولف والبحيرة للبيع ذا إيستيتس

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٩٣٢ متر مربع

    ٧١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة في كمبوند أليجريا سوديك

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كمبوند بيل ڤيل خطوات من هايبر 1

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كارما 4 فيو ومساحة مميزة

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٦٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا، الصف الأول للجولف

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٢٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيلا للبيع في كمبوند رويال سيتي

    متصدر

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م ارض+353م مباني جاهزة للاستلام-قسط 8 سنين

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م ارض+353م مباني جاهزة للاستلام-قسط 8 سنين

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م ارض+353م مباني جاهزة للاستلام-قسط 8 سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الترا سوبر لوكس كايرو جيت اعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٢ متر مربع

    ١٩٩٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا500م على ارض 1000م جاهزة للاستلام بالفرش

    Promax Property Investors logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale Villa stand First row golf in Allegria

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٣١ متر مربع

    ١٧٨٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالشيخ زايد الجديده كمبوند جرين بلازا

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جرين بلازا 1, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كاملة التشطيب –بالم هيلز

    Residia logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع