شقق بمساحات كبيرة للبيع في فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, صفحة 8

366 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٠٩٬٧٥٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بـ13مليون كاش او مقدم 909الف

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم مليون بسعر 15م كاش

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند فاي وكارميل سوديك للبيع

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في أحد أفضل مواقع Old Zayed بجوار sodic

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة استلام فوري | شقة غرفتين في Mar Ville – زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في سوديك كمبوند فاي سوديك

    Inn Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م في لوجار نيو زايد استلام سنتين وقسط 10س

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة نايا نيو زايد | تشطيب كامل وقسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس | جاهز للاستلام | 5٪ مقدم \ 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٢٧٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فوري متشطبة في West View – الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فيو مميز جاهزة للاستلام بمقدم5%من سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة استلام فوري | شقة 3 غرف في Mar Ville – زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه قريبه من الاستلام علي عشر سنوات مقدم 5% بسوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري نصف تشطيب في سوديك الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك الفخم من سوديك باقساط علي 10 سنين

    Realm Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فى نيو زايد كمبوند sodic vye

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١١١٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale unit Rtm in sodic sheikh zayed install 8y

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١١٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (VYE SODIC) شقة للبيع – ڤاي سوديك

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في VYE | جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي في VYE | أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن في VYE | إعادة بيع | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان شقتك من افضل المطورين فى زايد على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10سنوات و امتلك وحدتك على فيو مميز فى زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع