شقق بمساحات كبيرة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, صفحة 38

5,981 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في كورت يارد في بفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الشيخ زايد دقايق من هايبر وان

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في ويستاون فيو لاند سكيب

    Emkan for Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع بنتهاوس في كورتيارد سوديك

    Emkan for Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الابراج ال 20

    Emkan for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٤٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات والمطبخ للبيع بأميز فيو

    Property Hills Star logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كازا بيفرلي هيلز

    Emkan for Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف الشيخ زايد مقدم 1,5 مليون بكمبوند U ONE

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف جاردن ليكس فيو لاند سكيب بأقل مقدم

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٠ م بفرلي هيلز مرحله ثانيه

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فرش راقى للبيع فورتى ويست بيفرلى

    Square Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٦٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب راقى للبيع فورتى ويست بيفرلى

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٢٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس خدمة فندقية من IHG متشطب فيو الهرم في 2O5

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨٣ متر مربع

    ٢٩٨٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٨٧٬٩٠٠ جنيه

    تقسيط 9 سنين و استلام 1,5 سنه-شقه+جاردن مجهزه كامل

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٧٨٬٦٠٠ جنيه

    استلام خلال 1,5 سنه! شقه مجهزه بالتكييفات - 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٧٨٬٥٥٠ جنيه

    استلام خلال أشهر! شقه مميزه مجهزه بالتكييفات-9سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خدمة فندقية من كراون بلازا متشطب بالكامل

    متصدر

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ويستاون موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالفرش فى كمبوند ويستاون سوديك موقع مميز

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع تشطيب التر سوبر لوكس ف بيفرلي هيلز مرحله2

    DMG logo image

4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة للبيع متشطبة+جاردن في بيفرلي هيلز شيخ زايد

    متصدر

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ابراج فيو زيد بارك اوبن فيو

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في بيفرلي هيلز بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 149م جاهزة للاستلام فى Village West

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٣ جنيه/متر مربع