شقق بمساحات كبيرة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, صفحة 20

5,966 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب فاخر بقلب الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في قلب الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة - شقة واسعة في بيفرلي هيلز للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل اقل سعر في زايد من المالك الاصيل متشطبه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة للبيع في كومباوند كورت يارد- سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة مباشر على زايد ديونز -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ويستاون - الشيخ زايد

    Beltone logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة مع حديقه خاصة -بيفرلي هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٢٬٨٧٥ جنيه

    شقة 135 متر استلام قريب في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٥٥٬٧٧٩ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط في Zed West

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    160m apt for sale in forty west with pool view

    Tasweeq For Real Estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتشطيب للبيع في ذا استيتس سوديك الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٥٦٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فورتي ويست – سوديك ويست

    Residia logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز المرحلة 1 بإطلالة مفتوحه

    Residia logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع – شقة رائعة في ذا إستيتس ريزيدنس – نوبو

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٩٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مودرن للبيع ب ويستاون بفرلى هيلز

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+65م,استلام فوري اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع