شقق بمساحات كبيرة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, صفحة 13

5,966 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٥٨٦٬٩٨٩ جنيه

    شقة 167م متشطبة التكييفات تكملة اقساط - فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع فى كومباوند الخمايل اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بفيو لاندسكيب فى تيراس بجوار أركان

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمائل

    Zayed Homes logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كومبوند مميز في قلب زايد جنب هايبر، بالتقسيط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كومبوند مميز في قلب زايد جنب هايبر، بالتقسيط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كومبوند مميز في قلب زايد جنب هايبر، بالتقسيط

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كومبوند مميز في قلب زايد جنب هايبر، بالتقسيط

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن ارضى بحديقة خاصه لوكيشن مميز الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج ويست تشطيب الترا سوبر لوكس 149

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٦٥٬٤٤٥ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن كبيرة قسط ٨ سنوات، باقل سعر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع فى كومباوند الخمايل اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى أليجريا بجانب الربوة وإيتابا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بمساحة مميزة للبيع في الكورتيارد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 186 متر و بالتقسيط على 7 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة بأقل سعر فى زايد و متاح قسط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٧٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بسعر مميز للبيع كمبوند زايد ريجنسي

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للبيع شقة متشطبة بجاردن في بيفرلي الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع