شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 14

1,443 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بجاردن قرب بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فى كمبوند ريفرز موقع مميز لاناسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٧٥٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في نيز زايد بأقل سعر في سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Marville New Zayed

    I-Move logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو علي النيل مباشرة في جيريان مونتن فيو

    Key Point for real estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن امام المطار نو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أرضي للبيع ١٨٦ متر موقع مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٤٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 213م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكاي هاوس للبيع ف الشيخ زايد متشطب من سودك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بسعر ممتاز

    Homy Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 3 غرف نوم -VYE – سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز على اللاندسكيب

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م متشطبة ويست فيو زايد الجديدة قسط 7سنين

    Guides Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة متشطبة على اطول فترة سداد فى زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك بافضل لوكيشن بنيو زايد قسط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأقل سعر ف افضل مشاريع نيو زايد على10س

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في سوديك الشيخ زايد اقساط 8 سنين

    Western House logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم السنادي شقه في زايد بمقدم 750 ألف ع 10 سنين

    Western House logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على النيل في جيريان اقل سعر في الكمبوند

    Western House logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 174م فى سولانا ويست باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز + غرفه مربيه بتقسيط على 10 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 3 غرف دبل فيو اقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٤٧٢٬١١٠ جنيه

    للبيع 3 غرف فيو لاندسكيب استلام فوري مع خصم 37% .

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع