شقق بمساحات كبيرة للبيع في النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

126 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تاني نمره من محور جمال عبدالناصر

    El-Nemr LTD logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري خطوات من فاطمة الشربتلي

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في النرجس الجديدة في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في النرجس الجديدة – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روعة استلام فوري ناصية بانوراما النرجس الجديدة

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما 170م بالنرجس الجديدة

    Feeds logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى النرجس الجديده استلام فورى

    Feeds logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في النرجس الجديده استلام فوري

    Feeds logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة استلام فوري سعر لقطة

    Capital Lords Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام 3شهور في اميز لوكيشن ف النرجس الجديده

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة – استلام فوري

    Beltone logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في النرجس الجديدة لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في أميز لوكيشن بالنرجس الجديدة لقطة

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراًفي النرجس الجديدة فيو جاردن لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبين الاستلام الفوري شقة لقطة في النرجس الجديدة

    Smart Location Group logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةقوية للسكن في واحدةمن أفضل مناطق التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متكرر لقطة في موقع مميز جداً بالنرجس الجديدة

    متصدر

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة لوكيشن ممييز جداً

    Smart Location Group logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع النرجس الجديدة استلام فوري بالتقسيط

    El Hefny Group logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فوري في النرجس الجديدة

    اشتري بيتك logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في النرجس الجديدة شقة للبيع بسعر لقطة لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحري صريح علي محور جمال عبدالناصر

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 145م جاردن 80م النرجس الجديدة بجراج ومخزن

    Aqar Misr logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م استلام فوري تاني نمره من جمال عبد الناصر

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بالنرجس الجديدة بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع