شقق بمساحات كبيرة للبيع في اللوتس الجديدة, التجمع الخامس

49 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجديدة

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس – مساحة 190م ماستر + ريسب

    Fam Egypt logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في اللوتس الجديدة

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في اللوتس الجديدة زهرة اللوتس

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك شقة بمساحة كبيرة نصف تشطيب وسعر لقطة باللوتس

    Kayan El Aqaria logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٠٥م حي اللوتس فيو جاردن التجمع الخامس

    EG.Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2220م نص تشطيب فى اللوتس الجديدة التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار نادى بلاتينيوم والجولدن سكوير و الامريكية

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 600 الف بخصم 40% للكاش باللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب فندقي حي اللوتس التجمع الخامس

    EG.Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باللوتس الشمالي بالقرب من التسعين بالتجمع

    Aqar Share logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجديدة بالتجمع الخامس

    AMG. logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225 م استلام فورى اسكن ف اللوتس الجديدة التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه في اللوتس نصف تشطيب , 200متر

    Prime Company logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في اللوتس الجديده في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع في افضل اماكن اللوتس

    Envigo Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - أسانسير - جراج - تشطيب فاخر وموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اللوتس الجديدة أمامية بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في اللوتس الجديدة

    Utopia logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجديدة أمام مول جولدن اسكوير

    El Hefny Group logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في اللوتس شقه 190م استلام فوري السعر لقطه

    Next Level Properties logo image

4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في منطقه اللوتس الجديده شارع النوادي

    ZF Property logo image

3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – اللوتس التجمع الخامس تقسيط 50%

    El Hefny Group logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة 225م باللوتس أمام مونتن فيو استلام فوري

    El Hefny Group logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة225م للبيع فوري باللوتس تاني صف النوادي مباشرة

    El Hefny Group logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2