شقق بمساحات كبيرة للبيع في مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, صفحة 2

113 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800.00 بقلب العالمين بالقرب من ابراج العالمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو ع البحر متشطبة في العلمين الجديدة باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في مزارين في العلمين 231م

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤١٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 700 الف بفيو علي اللاجون فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٧٬٠٩٩ جنيه

    باقل سعر شاليه متشطب High end واخد فيو VIP

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 140م استلام فوري متشطبه بفيو مميز مقدم5%

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام 6 شهور بمقدم 165الف تقسيط 15 سنة

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 238م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238م متشطبة في قرية مزارين العلمين بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحر بالكامل باقساط ع8 سنين للبيع -العالمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة غرفتين تشطيب كامل بأقساط علي 12 سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 140م تشطيب كامل بأطول فترة سداد العلمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه بفيو مفتوح للبيع بأقساط, مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة استلام 2027 للبيع بأقساط-مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه قسط بفيو بانورامي علي البحر فوري متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50%استلم شقة 249م متشطبه بنصف الثمن لفترةمحدود

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه وجاهزه للمعيشه ع البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز علي الابراج استلم شقتك جاهزةقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800.00دايركيت علي بحر العالمين بجوار الابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بفيو بحري ولاجون & وابراج العلمين مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٢٠٬٠٤٤ جنيه

    شقة لقطة 139م بأفضل سعر وفيو مميز في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٤٣٬٢١٩ جنيه

    شقة فاخرة 200م بأفضل راقي وسعر لقطة في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٧٨٬٢٢٩ جنيه

    شقة فاخرة 240م بأفضل مكان واقل سعر في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠١٢٬٨٨١ جنيه

    شقة 241م لقطة بلوكيشن مميز وفيو راقي في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٤١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مزارين مدينة العالمين جاهزة متشطبة

    Platinum Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع