شقق بمساحات كبيرة للبيع في حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 15

398 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – اللوتس الشمالية – التجمع الخامس تشطيب

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبي

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية باللوتس الجنوبية قرب AUC بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع باللوتس الشمالية قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٣ غرف في عماره فاخرة بسعر مغري التجمع

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو لاند سكيب بسعر مميز جدا

    East New Cairo logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ولسرعة البيع شقه 225م باللوتس الجديده بسعر لق

    Next Level Properties logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف مبني 150 متر تشطيب سوبر لوكس فيو جاردن

    اشتري بيتك logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بخصم 35% و قسط ع 3 سنوات تشمل 2 جراج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 195م للبيع بخصم35% علي التقسيط شامل النادي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م للبيع في التجمع الخامس – اللوتس الشمالية

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 35% علي التقسيط بجوار الجامعه الامريكية

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك من هيئة المجتمعات العمرانية بمقدم 5% التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 م للبيع فى اللوتس الشماليه التجمع الخامس .

    Shield - DR3 logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في اللوتس الشمالية 160م امامي

    اشتري بيتك logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة ألترا سوبر لوكس 160 متر بالتجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع باللوتس الجنوبية التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أول 200م بالجولدن سكوير – أمام نادي بلاتينيوم

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة كبيرة ف موقع مميز وحي راقي

    Smartex logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ألترا سوبر لوكس 156متر – اللوتس الشمالية

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    196م شقة للبيع باللوتس الجنوبية تحميل قديم بسعر م

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    196م شقة للبيع باللوتس الجنوبية نصف تشطيب لقطة

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع : اللوتس الجنوبي دور ارضي

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اللوتس الجنوبية في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في اللوتس الشمالية

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع