شقق بمساحات كبيرة للبيع في الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, صفحة 3

121 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول 207م جاهزة للاستلام والسكن دقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحري صريح شقة بسعر خيالي ف الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIPعلي فيو رائع خطوات 2د للبحر دابل فيو 161متر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر مقدم668ألف اوكاش6.740.000 متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك جاهزة بأميز لوكيشن واقل سعر في العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن 230م متشطبه الترا سوبر لوكس فيو لاجون

    Bright logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في الحي اللاتيني بحري و فيو تحفة ١٦١متر.

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 7% امتلك وحدتك بالحي اللاتيني

    Inspire Homes logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز شقة 247م متشطبه بفيو مميز جدا لفترةمحدود

    Bright logo image

3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 212م بالحي اللاتيني فيو المدينة التراثية

    Inspire Homes logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م بالحي اللاتيني الجزء البحري - العلمين

    Inspire Homes logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 222م العلمين الجديدة - الحي الاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم وحدتك الان بفيو على البحر و تشطيب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 198م متشطبه التراسوبرلوكس بمقدم7%بلتقسيط

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202م العلمين - الحي اللاتيني (بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٢٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134م الحي اللاتيني - مدينة العلمين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم790 الف شقه 135م متشطبه استلام فورى بفيو بحر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 650 الف بحري فوري ومتشطب بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري فوري ومتشطب بالعلمين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م بحري جاهزة بأميز لوكيشن في العلمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 204م فيو كامل علي البحر في العالمين الجديده

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري باقساط حتي 12 سنه استلام فوري بالتشطيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 207م برايم لوكيشين (جاهزه للسكن الفورى) متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م العلمين الجديدة - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 780الف استلم فوري شقة بحري صريح برايم فيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع