شقق بمساحات كبيرة للبيع في كيان, كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 7

171 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه130م+حديقة في كيان الشيخ زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه 130 م+حديقة في كيان زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 140م+ جاردن75م جاهزه ع المفتاح بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن متشطبة-استلام فوري-قسط بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس190م+جاردن | تقسيط 10سنوات-ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 155م+جاردن 3غرف ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ شقة 130 م ريسيل \نموذج C \مقدم 3 مليون

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 155م+جاردن 3غرف ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 65م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس 190م ماونتن فيو تقسيط و استلام فوري

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن بكيان 130م 3 غرف اقل سعر

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بجاردن متشطبه بالشيخ زايد استلام فورى قسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة علي المفتاح للبيع بجوار هايبر زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م+ جاردن بالشيخ زايد متشطبه استلام فورى قسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة بجاردن50م جاهزة فوري بتكملة اقساط

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفوري شقه متشطبه بكمبوند كيان

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب 6 اكتوبر ب كايان من بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر متشطبة استلام فوري للبيع في كيان زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+50م جاردن استلام فوري+قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بجاردن باقل سعر استلام فوري، تقسيط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالكامل استلام فوري بالقسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع