شقق بمساحات كبيرة للبيع في الغردقة, صفحة 2

997 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 140م مرايا الجونة اطلالة مباشرة ع بول

    مارينا الجنوبى, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بإطلالة بول فيو في أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطب بالكامل اطلاله لاجون مفتوحه_على 5س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطب بالكامل اطلاله لاجون مفتوحه_على 5س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٤١٦٬٧٨١ جنيه

    ثلاث غرف وصالة 149 متر - 47 متر جاردن

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا - شاليه مميز 3 نوم متشطب قسط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٨٨٬٩١٩ جنيه

    امتلك شقة 149م 3غرف بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٨٦٬٢١٣ جنيه

    شقة 150م 3غرف في أرقى لوكيشن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٦٣٬٤١١ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاص | كالا سهل حشيش | قسط 7 سنين

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت مميز بفيو علي اللجون|white villas

    Realm Properties logo image

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٩٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عائليه 3 غرف _امام بيست واى _تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف وصاله 150 متر عقد اخضر بالكوثر بالتقسيط

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطله على البحر متشطبه بالكامل و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام قريب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأقل سعر على البحر بمقدم 5%لفترة محدودة-سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع