شقق بمساحات كبيرة للبيع في حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 4

120 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في جنوب الاكاديميه ج بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحتك كما تريدها التجمع - جنوب الأكاديمية (أ)

    Chances Real Estate logo image

    المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جنوب الاكاديميه مساحه 220 متر

    Impact Investments logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة روف للبيع بالتجمع – جنوب الأكاديمية (هـ)

    Chances Real Estate logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشبطة للبيع في جنوب الأكاديمية التجمع الخامس

    Utopia logo image

    طريق خدمه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في السوق شقة متشطبة للبيع جنوب الأكاديميه

    Elshams Real Estate logo image

4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 220م شمال الأكاديمية أ 4 غرف 3 حمام

    The Map Investments logo image

    زوم بلازا, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في جنوب الأكاديمية فيو حديقة

    The Map Investments logo image

    شارع مصعب بن عمير, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبه بجنوب الاكاديمية

    KMG Real Estate logo image

3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي لوكس مع حديقة للبيع – جنوب الأكاديمية

    Al Ofok Investment logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للبيع في جنوب الأكاديمية – التجمع

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيه في جنوب الاكاديمية رووف متشطبة

    Home Destination logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس أول سكن جنوب الأكاديمية Z

    Al Ofok Investment logo image

    شارع الشيماء, المنطقة و, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع دكتور ياسين عبد الغفار - المنطقة ج - حى جنوب الاكايمية - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة في جنوب الأكاديمية (ج)- التجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة فاخرة سوبر لوكس أمام مسجد حسن الشربتلي

    D COMUNITA RE logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في جنوب الاكاديمية موقع متميز بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بجنوب االاكاديميه ز بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخره في جنوب الاكاديميه ج

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام الجامعه الكنديه Cic ريسيل بسعر لقطه

    Held Real Estate logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة في جنوب الأكاديمية هـ – التجمع

    Chances Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة – روف سوبر لوكس 175م بجنوب الأكاديمية ز

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمدخل خاص جنوب الأكاديمية ه

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بجنوب الاكاديمية نصف تشطيب استلام ف

    Find Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع روف مميز في جنوب الأكاديمية – التجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في جنوب الاكاديميه ه

    Better Estate Investment logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع