شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 19

565 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 203م مفروشة بالكامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى_ الاشرفية

    IRTKAZ logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى قلب التجمع واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في كمبوند متكامل

    Picky Properties logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع - كايرو فستيفال سيتي

    Experts Home logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم بحديقة خاصه في فيستيفال ليفينج

    Osoul Residence logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالفرش - استلام فوري - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة - تشطيب كامل بالتكيفات-موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م للبيع فى كايرو فيستفال

    I-Zone logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٤١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الجازي جي دبليو ماريوت

    El Kateb Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 169م للبيع فى كايرو فيستفال سيتى

    I-Zone logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٢١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة موقع متميز للبيع في ووتر واي

    Hodoud for Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل بجاردن-متشطبه-كايرو فستيفال سيتي

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٤٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه 191 ارضي بجاردن تشطيب كامل

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٤١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالفرش والتكيفات - موقع مميز - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بسعر و موقع متميز - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في كمبوند المستشارين بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    المستشارين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي | 132م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 165م للبيع | كايرو فيستيفال سيتي | نصف مفروشة

    Circle Realestate logo image

2

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة - تشطيب كامل بالتكيفات-موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة الترا مودرن بكمبوند ذا واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩١٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية في CFC | شقة مفروشة بالكامل

    Merak Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في بارك ڤيو حسن علام تشطيب مودرن !

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كايرو فيستيفال 3 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع