شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 3

427 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع كمبوند الخمائل فيو لاند سكيب

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة 130 متر للبيع تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الخمائل اشيخ زايد - تشطيب و فرش فندقي

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تقسيط مقدم 795 الف 9.8م كاش ف بالم هيلز

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند الخمايل مرحله الهضبه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في خمايل – بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - كمبوند الخمائل - بحديقه 230م

    Osoul Misr logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل ارضي بجاردن للبيع في الخمايل في اميز لوكشين

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحصه في الارض ارضي بجارن للبيع في كمبوند الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمايل مرحلة اولي بحري بمساحة 170م

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمايل تشطيب الترا سوبر لوكس

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمايل تشطيب الترا سوبر لوكس

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند الخمايل ومعاه روف 154 متر

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل المرحلة الأولى متشطبه

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل – المرحلة الأولى متشطب

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر متشطبة للبيع كمبوند الخمائل الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر متشطبة للبيع فى كومباوند الخمايل

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند الخمائل متشطبة بسعر اقل من ماركت

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168م في الخمايل بحري صريح المرحلة الاولي

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه 260 متر في الخمايل

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بــ زايد القديمة بالتقسيط وجهة لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع