شقق بمساحات كبيرة للبيع في الحي الاول, التجمع الخامس, صفحة 2

48 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م فاضيه للبيع ف الحي الاول بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 33, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الأول – المنطقة الخامسة – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقه 240 متر دور ارضى للبيع فى الحى الاول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 17, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أفضل اختيار للسكن في الحي الأول التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بتشطيب سوبر لوكس في الحي الاول بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع فى الحى الاول التجمع الخامس

    I-Zone logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى بموقع مميز ع التسعين الجنوبى والداون تاون

    The Way logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى بموقع مميز ع التسعين الجنوبى والداون تاون

    The Way logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الدوان تاون مباشراً على شارع التسعين الجنوبي

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مميز للبيع في الشويفات بالتجمع الخامس بحري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس فى المنطقة 4 التمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون شقة مميزة 180م بالحي الأول بالقرب

    Next Level Properties logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A5505 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الحي الأول – المنطقة الخامسة – التجمع

    sms for RealEstate logo image

4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع الخامس منطقة الشويفات

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    duplex sale in the First District- Fifth Settlemt

    A to Z logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 229 متر بالتجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في عمارات التطوير بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 15, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة للبيع بالحي الأول القاهرة الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوي للبيع في التجمع الخامس بالحي الأول

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الحي الأول – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش في الحي الاول التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في الحي الأول – التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1