شقق بمساحات كبيرة للبيع في بيت الوطن, التجمع الخامس, صفحة 3

1,143 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٥٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه 157 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في بيت وطن شقه ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه أرضى بجاردن مساحه 130 متر + 138متر جاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في بيت وطن شقه ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس 130 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر متر في بيت الوطن- بمقدم 5%= 249 الف

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس 130 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الخامس بمقدم20%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثامن بمقدم30%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م نص تشطيب بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م نص تشطيب بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي التكميلي مقدم 40%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م ارضى بجاردن فى بيت الوطن التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثاني مقدم 30% فقط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي السادس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الخامس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٩٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الخامس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٥ متر مربع

    ١٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع