شقق بمساحات كبيرة للبيع في الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 11

255 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات باميز لوكيشن

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف+ حديقة سوبرلوكس بتكييفات فى زايد +قسط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه سوبر لوكس امام ابراج زيد باقل سعر

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 2 مليون شقة متشطبه في زايد بجوار الربوه بالتقسيط

    CBE New Homes logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتكيفات بمقدم 1,4 مليون ف زايد

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع