شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 37

21,698 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع فى لاميرادا التجمع متشطبه متسلمه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2026 بأفضل سعر في السوق موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م نص تشطيب فى اللوتس الجنوبية

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه للبيع متشطب بالتكيفات في 90 أفنيو

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 متر في جولدن سكوير مميزه استلام فوري

    MD Signature logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى فى كمبوند جاليريا مون فالى

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147م نص تشطيب فى اللوتس الجنوبية

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 400 متر مفروشة بالكامل بالتكيفات فى الشويفات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147 متر للبيع فى هايد بارك التجمع الخامس

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف في PK2 | استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في واتر واي استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بالمستثمر الصغيرامام كومباوند مفيدا

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى السوق شقة للبيع فى جايد قسط شهرى 30الف

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٣٨٬٦٩٦ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي أوريجامي ارضي بحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه قسط ربع سنوي278الف بسعر8.5م

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن غرفتين للبيع مفروشة بالكامل بليك فيو

    Ninety Two logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات فاخرة وأثاث فاخر بأفضل سعر بالسوق ل 3 غرف

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالتكيفات والمطبخ - جاهزه للسكن - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٣٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرة مباشرة - متشطبة - اقل سعر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين نوم استلام فوري سعر ممتاز ليك فيو

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات - استلام فوري - بموقع مميز

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مقدم و اجمالي شقة ٣ غرف افضل موقع علي ليك

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٢٬٨٧٢ جنيه/متر مربع