شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 27

21,672 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري للبيع في ميفيدا

    Key Point for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل إجمالي سغر شقة في ليك فيو ٢----

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثامن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199 متر متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في عمارات النرجس بالتجمع الخامس

    clear scope logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث جاردينيا هايتس1

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م للبيع فيو جاردن بارقي فيلات التجمع

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر مقدم بفيو مميز في تاج سيتي

    Show Views logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في التجمع الخامس الاندلس 1

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس فيلات1

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٣ غرف نوم احسن فيو ١٧٧ متر باتيو اورو

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب فيو جاردن قرب Gateway Mall

    Next Door Consultancy logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع متشطبة في فيفث سكوير المراسم+aCs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٢٤٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس للبيع في سوديك ايستاون التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثامن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بسعر مميز في بالم هيلز

    Next Door Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قل سعر للبيع شقة 3 غرف بأميز و ارقى موقع

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في هايد بارك – بغرفة مربية

    Global Marketing Real Estate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في سوان لايك ريسيدنزس استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس فيلات الدفاع الوطني

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع/ ليك فيو ريزيدنس/ فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين بحديقة تشطيب كامل موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس فيلات2

    شركة البحيري جروب logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٤ غرف نوم تطل بالكامل علي اكبر حديقة - سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول القرنفل فيلات

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع