شقق بمساحات كبيرة للبيع في حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 12

545 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – فى كمبوند ريجينتس بارك – التجمع الخامس

    ZF Property logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 152م لقطة كمبوند الاندلس القاهرة الجديدة

    sherwoods property logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالأندلس عمارات باقل سعر امامي متكرر فور

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور كامل 330م بالاندلس 1 امام ديونز مباشر فوري

    El Hefny Group logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في التجمع الخامس | الاندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري في الأندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م موقع مميز للبيع في كمبوند ريجنتس بارك

    Horizon Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الاندلس 182م و85م جاردن امامية وخلفية

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة الأندلس 1 أرضي بجاردن ومدخل خاص

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرب من ال90 الجنوبي ومحور محمد نجيب

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس 180م بالقرب من الجامعة ومفيدا

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري216م+90م جاردن قسط 40شهر الاندلس

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢١٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري في الأندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه استلام فورى تطل على المساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة الأندلس 1 دخله صريحه من محمد نجيب

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك مباشره شقه متشطبه في ريجنتس بارك

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة في الأندلس 1 دبل فيس علي جاردن

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للسكن علي التسعين الرئيسي

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره شقه كورنر في كمبوند ريجنتس بارك

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل وجاهزة للاستلام ريسيل للبيع

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري 3 غرف في الاندلس - تشطيب فندقي

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى ريجنتس بارك التجمع بسعر جيد

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند ريجينسى بارك التجمع الخامس بسعر جيد

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع